חזרה למסך הבית

דף הבית קצת עלינו קצת על מה שאנחנו עושים חברי המזכירות מבנה המועצה לוח שנה צרו איתנו קשר

מבנה המועצה

מועצת התלמידים והנוער של המנהל לחינוך התיישבותי פנימייתי ועליות הנוער

מועצת התלמידים והנוער של המנהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועליית הנוער. הינה הגוף הרשמי והמייצג של כלל בני ובנות הנוער במחוז. המנהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועליית הנוער מורכב מבתי ספר אזוריים, פנימיות, אולפנות, ישיבות ומסגרות נעל"ה; אשר פרוסים לאורכה ורוחבה של מדינת ישראל.

המועצה המחוזית מייצגת בני ובנות נוער ממגזרים ועדות שנות, ומתוך כך חרטה על דגלה את נושאי האקטיביזם החברתי, הכלה והשתלבות ורב תרבותיות. בנוסף עוסקת המועצה בשמירה על החקלאות הישראלית תוך הטעמת ערכי אהבת הארץ והאדם ובנושאים "הבוערים" לנוער ההתיישבותי. במהלך שנות פעילותה, המועצה ייצגה ופעלה למען תלמידי ותלמידות המחוז ללא הבדל דת, צבע, מין, מצב סוציו-אקונומי, נטייה מינית ומוגבלות; תוך שאיפה מתמדת לחברה שוויונית יותר, מקבלת יותר וטובה יותר.

מליאת המועצה

מליאת מועצת התלמידים והנוער המחוזית שלנו מורכבת מתלמידי ותלמידות המינהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועליית הנוער שמכיל את כל בתי הספר האזוריים, הפנימיות, כפרי הנוער, הפנימיות, הישיבות, האולפנות ותוכנית הנעל"ה מרחבי הארץ. במליאה כ120 נציגות ונציגים שמחולקים ל3 פורומים על פי מיקום גיאוגרפי (צפון, מרכז דרום).

מזכירות המועצה

מזכירות המועצה מכילה את כל בעלי ובעלות התפקידים שלנו. המזכירות היא הגוף המוביל את המועצה המחוזית. את המזכירות מובילים ומובילות יו"ר (יושב-ראש) המועצה וסגנו (סיו"ר). המזכירות מורכבת גם כן ממזכ"ל המועצה (מזכיר כללי), מבקר, דובר, יו"רי וועדות (אתית משפטית, דוברות ופרסום (בהובלת הדובר) ונוער וקהילה), 2 המובילים.ות של כל פורום, מתאם.ת פעולות מחוזיות במועצה הארצית ונציגות ארצית

ועדות המועצה

ועדת דוברות

ועדת דוברות מתמקדת בשיווק, פרסום והסברת המועצה, בפני התקשורת ובפניכם.ן, התלמידים!

ועדת אתיקה ומשפט

הועדה האתית-משפטית עוסקת בדברים רבים! כמו תקנות, בגרויות, זכויות וחובות התלמיד ועוד!

ועדת נוער וקהילה

ועדת נוער וקהילה פועלת למען הנוער בתחומים כמו מניעת אלימות ולמידה בשיטות מגוונות ועבור הקהילה בתחומי החקלאות ועוד!

נציגות ארצית

הנציגים והנציגות הארציים מייצגים את ערכי המחוז ההתיישבותי במועצה הארצית. הם.ן מייצגים.ות במועצה הארצית את רוח המחוז ההתיישבותי, את האוכלוסיות השונות במחוז שלנו ופועליות.ות להשמעת הקול של כל בני ובנות הנוער!

פורומים אזוריים

בשל הפריסה הארצי של המחוז ועל מנת להצליח לקיים פגישות באופן סדיר הוקמו הפורומים. הפורומים מאפשרים לקיים פגישות סדירות ובנוסף להגיע ולסייע לכמה שיותר בתי ספר. לכל פורום יש את בתי הספר שהוא אחראי עליהם.

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות